Публікації

ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ЯНИК, ОДІССЕЙ-РІЧАРД ТА ФРЕЯ: НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНІ ІМЕНА НОВОНАРОДЖЕНИХ 2020 РОКУ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ЯНИК, ОДІССЕЙ-РІЧАРД ТА ФРЕЯ: НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНІ ІМЕНА НОВОНАРОДЖЕНИХ 2020 РОКУ

Під час карантину в мільйонів українців з’явилося багато вільного часу для перегляду кінофільмів та читання книжок. Це привело до неочікуваного ефекту, і на світ 2020 року з’явилися малюки з нетиповими та дуже оригінальними іменами.

Так, торік в Одеській області найбільш незвичайним ім'ям у хлопчика стало Одіссей-Річард. У нестандартності він може позмагатися з Іваном-Царевичем, який з'явився на світ на рік раніше.

Також серед нешаблонних хлопчачих імен 2020-го  – Зеленський, Яник, Лимон, Київ, Князь, Принц, Парижан.

Як повідомили в  Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, батьки дівчаток виявили не менше фантазії, тож на світ з’явилися маленькі Імперія, Попелюшка, Хрусталіна, Шанель та Нева.

Любителі серіалів назвали своїх дітей Йеннефер («Відьмак»), Мелек («Мене звати Мелек»), Нілюфер («Величне століття»), а шанувальники міфології дали своїм дочкам імена Ліліт, Фрея та Ямуна, Луна і Цвітозара.  

Не втратили популярності й звичні для українців імена. Наприклад, найчастіше новонароджених у більшості регіонів України називали Артем та Софія.

Також батьки віддавали перевагу таким чоловічим іменам, як Матвій, Максим, Давид, Нікіта, Михайло, Данило, Богдан, Андрій, Олександр, Іван та Василь. Серед дівчачих імен доволі популярними виявилися Анастасія, Анна, Марія, Аліса, Вікторія, Вероніка та Поліна.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!