Публікації

ЖИТЕЛІ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОБ`ЄДНУЮТЬСЯ, АБИ ВИСТОЯТИ В БІДІ

ЖИТЕЛІ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОБ`ЄДНУЮТЬСЯ, АБИ ВИСТОЯТИ В БІДІ

Загроза великої біди, перед якою безсилими виявилися навіть найкращі медичні системи світу, уже об’єднала тисячі  українців. Ми вкотре постали перед усвідомленням того, що держава не в змозі захистити всіх, хто потребує допомоги й підтримки. І знову на допомогу приходять небайдужі люди. Десятки волонтерів та активістів,  громадські організації та підприємці Лиманського району щоденно доводять, що навіть найстрашніший вірус не здатний вбити людяність та бажання робити добрі справи.

ДОБРОСЛАВСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ПРИЙШЛИ НА ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ СЕЛИЩА 

Завдяки допомозі підприємців, Доброславська селищна рада отримала можливість розподілити допомогу між людей, які опинилися на межі виживання.

За допомогою Єгіазаряна Баграта, керівника підприємства «Базальт», селищна рада підготувала продуктові пакети для одиноких людей похилого віку та малозабезпечених.

Родина Острікових передала селищній раді дезінфектори, якими ті поділилися з місцевою поліцією. Гуманітарну допомогу людям похилого віку та малозабезпеченим надали Руслан Сиротюк, Ігор Волков та Сергій Хоменко.

Підприємець Онур Ватан передав до селищної ради захисні маски, одноразові костюми для медиків районної лікарні, маски й гумові рукавички для працівників поліції, антисептики, а також маски для людей похилого віку.

ЗА ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМЦІВ КРИЖАНІВЬКА СІЛЬРАДА РОЗВОЗИТЬ ПРОДУКТОВІ ПАКЕТИ 

Депутатський корпус та члени виконкому Крижанівської сільради за підтримки підприємців організували закупівлю та розвозку малозабезпеченим жителям продуктових наборів.

«Хочу подякувати всім підприємцям та небайдужим людям, завдяки яким ця допомога стала можливою. Кожен раз, приймаючи пакет, люди не стримують сліз. Насамперед розвозимо продуктові набори самотнім, багатодітним і тим, хто по суті опинився за межею бідності. У кожному наборі маски й телефон співробітника, з яким можна зв'язатися в будь-який час, якщо виникли проблеми. Наші співробітники намагаються донести до людей похилого віку й незахищених людей, що залишатися вдома для них – питання життя і смерті», –  написала на своїй сторінці у Фейсбук голова Крижанівської сільради Наталія Крупиця.

Для того, щоб уберегти людей похилого віку, Крижанівська сільрада організувала безкоштовну доставку харчів їм додому. Для цього необхідно замовити продукти в будь-якому магазині села Крижанівка, Ліски або селища Котовського, або підготувати список необхідних продуктів; оплатити їх онлайн або підготувати необхідну грошову суму; повідомити за номером (066) 362-51-46 свою адресу, прізвище, ім'я та номер телефону й очікувати волонтера, який доставить продукти з магазину  додому.

У ВИЗИРЦІ НА ДОПОМОГУ ПРИЙШЛИ ФЕРМЕРИ 

У Визирській ОТГ на допомогу прийшли місцеві фермери – Олександр Бідний, Євгеній Бабалик, Микола Лашкін та Віктор Мусієнко. Вони обговорили з місцевою владою способи вирішення проблем та пообіцяли безумовно надавати підтримку всіма можливими ресурсами.

Сьогодні всі переживають складний період, але пам’ятайте: відповідальність рятує життя. Тільки разом ми зможемо вистояти та подолати спільну загрозу.

ЖИТЕЛІВ ПЕРШОТРАВНЕВОГО ПІДТРИМУЄ  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ 

ГО «Об’єднання підприємливих і рішучих» роздають маски на території Першотравневого.  Через  дефіцит цих засобів захисту, в одні руки видають по п’ять штук. Отримати маски можна, звернувшись до громадського об’єднання через соцмережу «Фейсбук» або безпосередньо до його представників: Віктора Красюкова, Андрія Доброжана, Дмитра Унгуряна, Оксани Павличенко, Наталі Остапчук, Олександра Коритова та Сергія Шамина.

ВОЛОНТЕРИ І БІЗНЕС ЗАКУПОВУЮТЬ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТА НАВІТЬ ТЕСТИ 

Громадська організація «Спільне рішення» завезла в Лиманський район справжній дефіцит - 100 експрес-тестів на коронавірус. Про це повідомив депутат Лиманської районної ради Дмитро Ковбасюк. Ці тести були передані лікарям. До цього в районі налічувалося 50 тестів, якими забезпечила держава.

Крім того, організація закупила 1000 захисних масок і роздають їх жителям сіл Світле, Нова Дофінівка, Вапнярка, Олександрівка, Крижанівка та Ліски.

А житель Лиманського району Євгеній Чумаченко придбав 4000 масок і роздавав їх просто на вулицях в Олександрівці та Світлому, а частину передав у сільраду для малозабезпечених. 

Редакція газети «Лиманські факти» заздалегідь просить вибачення у підприємців та волонтерів, які допомагають анонімно, і тому ми не маємо змоги розповісти про їхні добрі справи. Але ми будемо поповнювати цей список пошани, тому що зараз справа не в “піарі”. Небайдужі люди показують нам усім приклад того, що треба дбати один про одного. І якщо ви знаєте людей, які опинилися в скруті, якщо ви хоча б чимось можете допомогти – не лишайтеся осторонь. Ми всі стикнулись із загрозою, яка може прийти в будь-який дім. 

ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ ТА ШТАБІВ, ЗА ЯКИМИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО ДОПОМОГУ:

  • Районний штаб – 048 55 91 338, 048 55 91 117;
  • Красносілка – 048 75 29 775,  097 73 28 162;
  • Визирка – 048 55 95 535;
  • Олександрівка – 098 49 41 260; маски – 067 69 91 391, 098 24 51 326;
  • Крижанівська сільська рада – 048 78 89 209; безкоштовна доставка продуктів – 066 36 25 146.

Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!