Публікації

ЗНО-2019 ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ЛИМАНЩИНИ: АВТОБУСИ ДО МІСТ ТА ОСКАРЖУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

ЗНО-2019 ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ЛИМАНЩИНИ: АВТОБУСИ ДО МІСТ  ТА  ОСКАРЖУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Незабаром в Україні розпочнеться чергова сесія зовнішнього незалежного оцінювання, до якої готуються і випускники лиманських шкіл. Де учні складатимуть ЗНО, як проходитиме тестування і як захистити свої права в разі порушень, цікавився кореспондент «Лиманських фактів».

Цього року лише 186 випускників лиманських середніх шкіл виявили бажання пройти ЗНО.

Як нам розповіли у відділі освіти Лиманської райдержадміністрації, проходити незалежне оцінювання знань абітурієнти району будуть у трьох містах – Южному, Чорноморську та в Одесі.

У Южному випускники складатимуть  ЗНО з математики,  української мови та літератури, у Чорноморську – з англійської та історії України, а решту предметів – в Одесі. Крім того, у день тестування всіх учнів відвезуть на шкільних автобусах до пунктів проведення ЗНО.   

«Підвезення організовано на основі розпорядження обладміністрації і здійснюється для того, щоб забезпечити можливість участі кожного абітурієнта в незалежному тестуванні», – пояснили кореспондентові «Лиманських фактів» у районному відділі освіти.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Перевірка знань з української мови та літератури відбудеться 23 травня, а з іспанської, німецької та французької мов – 27 травня. Після цього випускники проходитимуть тести в такій послідовності:  англійська мова –  28 травня,  фізика –  30 травня,  історія України – 4 червня, біологія – 6 червня, географія – 11 червня.

Зайти до пункту проведення тестування можна буде вже з 10:15 год.,  о 10.50 двері зачинять, допуск учасників буде завершено, тестування розпочнеться рівно об 11:00.

Учасникам  ЗНО необхідно мати із собою оригінал сертифіката, оригінал документа  серія та номер якого зазначені в сертифікаті, та запрошення-перепустку. Якщо учасник спробує пронести небезпечні предмети або буде користуватися шпаргалками, телефоном чи іншими електронними пристроями, його попросять залишити приміщення пункту тестування й анулюють роботу.

Крім основної сесії, відбудеться додаткова, яка цього року призначена на період з 26 червня до 11 липня. На участь у цій сесії мають право учасники АТО, особи, які проживають на окупованих територіях, ув’язнені й позбавлені волі, а також ті, хто з поважних причин не зміг зареєструватися в основний період.

Учні мають право подати апеляцію, якщо під час проведення ЗНО вони помітили порушення. Регіональний центр має розглянути скаргу протягом трьох днів. Причинами для апеляції є неправильний відлік часу, відсутність або пошкодження тестових матеріалів, дії або бездіяльність персоналу, які вплинули на якість роботи абітурієнта. Подати заяву необхідно в письмовій формі до виходу з пункту тестування через уповноважену особу регіонального центру.

Якщо в учасника ЗНО виникли питання щодо результатів тестування, він може подати апеляцію протягом п’яти днів з моменту оприлюднення результатів. Розглядати заяву мають не більше, ніж 15 днів. При цьому комісія може не задовольнити апеляційну скаргу або переглянути результати. У цьому разі підсумкові бали можуть збільшитися або зменшитися.

Редакція Лиманських фактів бажає нашим випускникам успіхів у проходженні тестування!
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!