Публікації

ЗОЛОТИЙ МАТЧ: КРЕМИДІВСЬКА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

ЗОЛОТИЙ МАТЧ: КРЕМИДІВСЬКА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

10 листопада на стадіоні Першотравневого відбулася фінальна гра чемпіонату Лиманського району з футболу ЦС «Колос» для сільських жителів. Цього року захід проходив під назвою "Золотий матч". У жорсткому двобої за чемпіонський титул зійшлися команда Фонтанки «Чорноморська Рів'єра» і команда Кремидівки «Green House».

Обидва суперники вийшли у фінал з однаковою кількістю очок – по 34. Команда з Фонтанки у попередніх матчах обіграла практично всі команди Лиманського району, зокрема Кремидівку – двічі: на виїзді і на своїй території. Єдиною невдачею для багаторазових чемпіонів району стала гра з командою з маленького села Вовківське.

«Якби ми не програли команді з маленького села Вовківське, ми б стали чемпіонами. Наші хлопці впевнено тримали лідерство, а до цього матчу поставилися байдуже, розслабилися. Ми вже відчували себе чемпіонами, і переоцінили себе, недооцінивши суперника. І як результат – срібло. Соромно удвічі, бо команда ще й з вищої ліги вибула після цього турніру. Буде нам наукою», – розповідає тренер «Чорноморської Рів'єри» Віктор Павлик.

Фонтанська та Кремидівська команди другий рік поспіль борються за чемпіонський титул у Лиманському районі. Попередні шість років безперечним лідером була «Чорноморська Рів'єра», але  2018 року першість перехопила «Green House». Того дня Першотравневський стадіон повністю заполонили глядачі, напруга на футбольному полі та трибунах зашкалювала. Матч завершився рахунком 1: 1, додатковий час також не вирішив долі переможця, тож  призначили по 12 пенальті у ворота кожної команди.

«Коли б'ють пенальті, я йду з поля геть, мої нерви на межі. Хоча всім відомо, пенальті – це лотерея. Усе ж наш воротар зіграв краще, розрив між суперниками – один м'яч. Для Кремидівки вдруге стати чемпіонами – великий престиж. Так ми підтримуємо імідж найбільш спортивного села в Лиманському районі», – ділиться емоціями тренер «Green house» Микола Гуманицький.

За його словами, важливу роль у цьому турнірі зіграли нові правила суддівства. Олександр Трегубенко – голова Спортивного товариства «Колос» і голова комітету з проведення змагань – запросив незалежних і неупереджених суддів з області. Раніше їх обирали лише серед суддів Лиманського району, іноді  – із села команди-суперника, що часто спричиняло скандали.

 У чемпіонаті Лиманського району з футболу беруть участь тільки любителі. Обов'язковою умовою є прописка в Лиманському районі і три легіонери з інших сіл і селищ району. Вік не обмежений, у командах грають і 15-річні хлопчаки, і 45-річні чоловіки. Призових фондів і цінних подарунків немає, лише сувенірний кубок, символічна медаль і велике футбольне свято, де панують щирі емоції та драйв.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!